След победата отново загуба

На 30.10.2016г. в зала „Арена Сливница“ се проведе среща от  четвърти кръг на „А“ РХГ жени между отборите на ХК Ники спорт и ХК Свиленград. Срещата завърши със загуба за домакините с резултат 24-37.

След равностойна първа част и много добра игра на момичетата от Сливница, през втората част множеството  контузени състезателки   и по-големият опит на съперника оказа своето влияние и им попречи да стигнат до победата. Дори вратарката  Виктория Маринова игра с болки в лакътя, след като Соня Колева поради ангажимент пропусна срещата.

До 20-тата минута на първото полувреме резултата вървеше в полза на момичетата от Сливница /12:8/, след което при допуснати грешки от страна на Ники спорт в нападение, гостите се възползваха и с контра атаки бързо стопиха набраната преднина.

Най-резултатна за ХК Ники спорт бе Виктория Кирилова с 10 гола, Стиляна Павлова с 5 гола, Любомира Радоева и Евелина Методиева с по 4 попадения, Мариела Янчева с 1 гол. Останалите състезателки, които взеха участие за отбора са  Биляна Кръстанова,  Любослава Минева, Веселка Иванова, Теодора Николова, Виктория Маринова /Сара Тодорова, Мариана Лилова, Яна Иванова/.